Hello! Canada – Twoje zaproszenie na ślub roku

W rozmowie z Carli Whitwell Avril i Chad opowiadają o swoich przedślubnych i po ślubnych uczuciach, tłumaczą, dlatego zaręczyny odbyły się tak wcześnie oraz wspominają reakcje rodziny i decyzję o ślubie. Para porusza także temat dzieci oraz podróży poślubnej. Autorami ślubnych zdjęć są Mark Liddell i Craig Paulson. Miłej lektury!

TWOJE ZAPROSZENIE NA ŚLUB ROKU –
AVRIL LAVIGNE & CHAD KROEGER
W BLASKU ŚWIEC ROMANTYCZNA PARA WYMIENIŁA SIĘ OBRĄCZKAMI I OPOWIADA, DLACZEGO ICH MIŁOŚĆ BĘDZIE WIECZNA
Przedstawiamy Panią i Pana Kroeger! Avril i Chad pobrali się w pierwszą rocznicę swojego związku, 1 lipca, w Chateau de La Napoule na południu Francji. „Stwierdziliśmy, że świetnie się złożyło, że oboje jesteśmy Kanadyjczykami i zaczęliśmy się spotykać w Dzień Kanady,” mówi Chad. W sposób stosowny dla rock’n’rollowego duetu motywem przewodnim ślubu był romantyczny gotyk. „Chciałam, żeby ślub był szalony. Planowałam go bardzo długo i założeniem było zorganizowanie niesamowitej uroczystości, która będzie życiowym przeżyciem dla zaproszonych gości,” mówi Avril.

Gdy Avril Lavigne i Chad Kroeger pisali wspólną piosenkę If I Said That I Loved You pracując nad ostatnim albumem Avril, nie mogli przypuszczać, że to właśnie ten utwór stanie się ich ślubną piosenką. Ale to właśnie ta piosenka zaczęła symbolizować wszystko to, co tak prawdziwe w ich związku – najpierw znajomość muzyczną, później relację przyjaciół a teraz związek żony i męża. Piosenka pasowała idealnie, aby stać się ich pierwszym tańcem po wypowiedzeniu „tak” w Dzień Kanady w Chateau de La Napoule, średniowiecznym zamku niedaleko Cannes w południowej Francji.

„Wtopiliśmy się w swoje ramiona,” opowiada Avril owiana blaskiem wspomnień pierwszego wspólnego tańca. Para, – która swoje zaręczyny ogłosiła na łamach Hello! Canada w sierpniu ubiegłego roku – w ekskluzywnym na cały świat wywiadzie dzieli się szczegółami ceremonii oraz pokazuje zdjęcia z tego wyjątkowego dnia.

Zaślubiny w otoczeniu świec były punktem kulminacyjnym tej czterodniowej ceremonii poprzedzonej połączonym wieczorem panieńskim i kawalerskim na prywatnej wyspie, którą para wynajęła dla grupy 110 osób, rodziny i przyjaciół. Na liście gości znaleźli się koledzy z zespołu Chada, Daniel Adair (drużba), Ryan Peake (drużba) i Mike Kroeger (jego brat i najważniejszy drużba) oraz Antonio LA Reid.

Rock 'n’ rollowy król i królowa, Chad i Avril, zdecydowali się na zapierającą dech w piersiach gotycką ceremonię w zamku, którą zorganizowała mistrzyni planowania gwiazdorski ślubów, Mindy Weiss. Czarne różne i tlące się czarne świecie były idealnym dopełnieniem olśniewającej sukni od Monique Lhuillier, jaką miała na sobie Panna Młoda.

Hello! Canada - Twoje zaproszenie na ślub roku
Pomocną dłoń, podczas zakładania czarnego welonu, podały Avril mama Chada, Deborah, i macocha Avril, Brenda. Dlaczego czarny welon i czarna suknia? „Ślub jest gotycki, rock 'n’ rollowy, w średniowiecznym stylu – byłam pewna „czarna suknia – czarne paznokcie.”

Para, która wybiera się w podróż poślubną – „To będzie wyprawa z postojami w pięciu-sześciu miastach. Nic więcej nie mogę zdradzić,” powiedział Chad – podzieliła się z nami szczegółami z tego dnia.

Gratulacje! Avril, jakie to uczucie być mężem i żoną?
Właściwie. Naturalnie. Baaaaardzo dobre!

Opowiedzcie nam o tym, co uczuliście stojąc przed ołtarzem.
Chad: Miałem gęsią skórę od głowy aż po palce u stóp, a oczy zalewały mi się łzami. To jest moment, który będę pamiętał tak długo, jak żyję.
Avril: Zanim ruszyłam do ołtarza musiałam wziąć kilka głębokich wdechów, bo moje serce łomotało. Uczucia były bardzo silne. Moje ciało było przepełnione emocjami. Widziałam Chada, który był bardzo spokojny i szczęśliwy. Łza spłynęła mu po policzku i ją otarł, a ja czułam się niesamowicie dobrze krocząc ku niemu. Czułam się, jak 100%-wa kobieta.

Avril, jaką miałaś koncepcję ślubu?
Chciałam, żeby był niewiarygodny. Mam obsesję na punkcie zamków, uwielbiam francuski styl i gotyk. Od zawsze dekorowałam moje domy właśnie w takich klimatach – średniowiecznych, rock 'n’ rollowych, mrocznych, w czarnych i czerwonych kolorach. Znalazłam ten zamek i wydawał się wprost idealny. Chciałam zorganizować szalone wakacje i
niezapomniane przeżycie dla naszych gości.

Jak wybrałaś suknię?
Widziałam, że chce założyć czarna suknię. Chciałam suknię, która przypomina ślubną, ale ponieważ jestem niska, nie chciałam, żeby to suknia nosiła mnie. Mindy Weiss wspomniała o Monique Lhuillier, i tak znalazłyśmy suknię. Wyszło spontanicznie, a Monique była niesamowita. Zapytałam, czy możemy przefarbować ją na czarno, a ona powiedziała, „Jasne!”

Oboje byliście już w poważnych związkach. Avril wyszła za Derycka Whibleya. Wierzyliście, że odnajdziecie jeszcze miłość?
Avril: Z Deryckiem wciąż jesteśmy dobrymi przyjaciółmi, ale byliśmy bardzo młodzi. Nasz związek trwał 6 bądź 7 lat. Z Chadem – byłam singielką, po raz pierwszy od dawna, i czułam, że to jest dobry moment na imprezowanie i nagle „bam,” stało się.
Chad: Dopóki nie poznałem Avril zaczynałem wierzyć, że moje życie będzie taką wędrówką od jednego związku do drugiego. Poczułem, jakby gwiazdy nagle ustawiły się w odpowiedni sposób. Miałem wrażenie, że przeznaczenie interweniuje i daje mi kopa na przebudzenie: nie pozwól jej odejść. Myślę, że Avril czuła to samo i właśnie dlatego oświadczyłem się po tak krótkim czasie. Chcieliśmy rozpocząć wspólne życie.

Co Wasi bliscy sądzą na temat decyzji o ślubie?
Avril: Każda osoba z mojego otoczenia, która poznała Chada, uwielbia go. Gdy każdy reaguje w taki sposób, to dobry znak.
Chad: Nasze rodziny okazują nam bardzo dużo wsparcia. Za każdym razem, gdy z kimś o tym rozmawiam, powtarzają mi, że słyszą moje szczęście w moim głosie.

Jakie są sekrety udanego małżeństwa?
Chad: Wszyscy trzej członkowie mojego zespołu mają udane małżeństwa. Dostałem od nich kilka różnorodnych rad. Jedna, która bardzo mi się spodobała brzmiała: Miłość pojawia się wtedy, gdy zakochujesz się w tym, co niedoskonałe w drugiej osobie, a nie w tym, co już jest idealne.
Avril: Zdecydowaliśmy, że aby utrzymać nasz związek i jednocześnie pogodzić go z zawodem, musimy spędzać ze sobą tak dużo czasu, jak to tylko możliwe. W myśl tego, Chad podróżuje ze mną, a ja byłam z nim w trasie koncertowej Nickelback. Chcemy być ze sobą do końca życia – dlatego wzięliśmy ślub. W pewnym momencie naszej wspólnej drogi założymy rodzinę. Optymistycznie czekam na starość u boku Chada. Cieszę się na powiększanie naszej rodziny, tworzenie wspólnej muzyki i wspólne życie naszego rock’n’rollowego życia i normalnego życia w naszym domu.

No to Chad, kiedy możemy spodziewać się potomstwa?
Nasze kalendarze są bardzo chaotyczne, dlatego poczekamy z tym do momentu, w którym będziemy mogli w pełni poświecić się założeniu rodziny – i wtedy ruszymy pełną parą.

Jesteście przygotowani na podróż poślubną?
Mam ze sobą mnóstwo ciekawej bielizny. W zasadzie większość mojej walizki to bielizna i stroje kąpielowe. Będziemy mieć mnóstwo frajdy!

Tłumaczenie: Avril-Lavigne.pl

Podobne Posty