Śluby

Avril Lavigne i Chad Kroeger – 1 lipca 2013
wedding2
Ceremonia zaślubin odbyła się w odrestaurowanym zamku Chateau La Napoule znajdującym się w Mandelieu-la-Napoule we Francji. Na dwa dni przed ślubem Para Młoda zaprosiła gości na przed-ślubną kolację, a dzień przed ślubem, na specjalnie wynajętej wyspie, odbył się wieczór panieński i kawalerski.

Data ślubu nie została wybrana przypadkowo – zbiega się z Dniem Kanady oraz dniem, w którym, według słów Avril, rozpoczął się jej związek z Chadem. Do ołtarza Pannę Młodą odprowadził jej ojciec, John.

Pośród zaproszonych gości znaleźli się m.in. Judy Lavigne, John Lavigne Brenda Lavigne, Amie i Matt Lavigne, Michelle Lavigne, Antonio LA Reid, Larry Rudolf, Caryn Alpert, Mike Heller, Al Berry, Gabriel Panduro, Lindsey Blaufarb oraz Daniel Adair , Ryan Peake i Mike Kroeger. Łącznie na ślub zaproszono 110 gości – rodzinę i przyjaciół.

Głównym punktem przyjęcia weselnego był pokaz sztucznych ogni zorganizowany nad morzem otaczającym zamek. Pierwszym utworem, od którego zatańczyli małżonkowie była ich wspólna, do tej pory nie wydana, ballada If I Said That I Loved You, napisana podczas sesji nagraniowych na piąty studyjny krążek Avril.

Chad i Avril zdecydowali się na gotycką ceremonię w zamku, którą zorganizowała mistrzyni planowania gwiazdorskich ślubów, Mindy Weiss. Czarne róże i tlące się czarne świecie były idealnym dopełnieniem olśniewającej sukni od Monique Lhuillier, jaką miała na sobie Panna Młoda.

Fotogaleria ze zdjęciami z przyjęcia weselnego oraz oficjalnymi ślubnymi zdjęciami jest dostępna TUTAJ. Zaś TU są dostępne skany z magazynu Hello! Canada, który opublikował relację ze ślubu.

Avril Lavigne i Deryck Whibley – 15 lipca 2006

wedding1
Ceremonia zaślubin odbyła się w prywatnej posiadłości w kalifornijskim Montecito. Na dwa tygodnie przed ślubem, 30 czerwca, Para Młoda zaprosiła przyjaciół na połączony wieczór panieński i kawalerski. Przyjęcie odbyło się w popularniej w Los Angeles restauracji Koi.

Na tę okazję Avril Lavigne miała przygotowane dwie kreację od Vera Wang – w jednej zaprezentowała się podczas zaślubin, w drugiej podczas wesela. Deryck był ubrany w garnitur od Hugo Bossa.

Swój pierwszy taniec Avril i Deryck zatańczyli do utworu Iris zespołu Goo Goo Dolls. Do ołtarza Pannę Młodą odprowadził jej ojciec, John, a organizatorką ślubu była Mindy Weiss. Bukiet ślubny złapała natomiast młodsza siostra Avril.

Łącznie na weselu Pary bawiło się 110 gości, wliczając w to najbliższą rodzinę, przyjaciół, kolegów z zespołu czy osoby zawodowo związane z Parą Młodą.

Fotogaleria ze zdjęciami z przyjęcia weselnego oraz oficjalnymi ślubnymi zdjęciami sprzedanymi m.in. magazynowi Hello! Canada, jest dostępna TUTAJ.