Po Avril ślad zaginął. Na próżno paparazzim szukać jej na ulicach, czy w sklepach. Nawet na tweety swoich ulubionych fanów na portalu, na którym często jest aktywna, nie odpowiada. Najwidoczniej przytłoczona swoją pracą Kanadyjka (wszakże za nią obszerna trasa po Azji i Ameryce…) postanowiła odpocząć i w najbliższym czasie nie zobaczymy jej nigdzie. No a przecież gdy nastaje taka cisza, dla spragnionych wrażeń Little Black Stars liczą się wszelkie powiewy świeżości, jak na przykład zdjęcia swojej idolki.

Nie sądzimy jednak, aby zdjęcia, które dziś ujrzały światło dzienne, były wyrazem empatii osób postronnych. Mowa przecież o zdjęciach, z których jedno przedstawia Avril w bardzo… kusym ubiorze. Jest to niemalże identyczny strój jak ten, który Avril ubrała podczas nagrywania teledysku do azjatyckiego singla Hello Kitty. Brakuje m. in. ciasteczkowej spódniczki. Stąd podejrzenia, że owe zdjęcie pochodzi właśnie sprzed czterech miesięcy. Nie można jednak wykluczyć, że zdjęcie wykonano podczas The Avril Lavigne Tour, bo i tam Avril prezentowała się w takim stroju. Oliwy do ognia dodaje fakt istnienia drugiego ze zdjęć, na którym Avril całuje nierozpoznaną dotąd dziewczynę. Dociekliwi twierdzą, że na zdjęciu widać Avril w towarzystwie Jamie, a fotografia pochodzi z 2009 roku i pierwotnie była dostępna na facebookowym profilu przyjaciółki Avril.

Jesteście pewnie ciekawi, skąd w ogóle takie zdjęcia pochodzą. Otóż zostały one opublikowane na pośrednictwem konta na Twitterze o wdzięcznej nazwie Fappening Report. Osoba stojąca za tym przedsięwzięciem specjalizuje się w udostępnianiu zdjęć gwiazd show biznesu w negliżu. Zdążyła już ona zapowiedzieć, że po zdobyciu 10 tysięcy obserwujących na tym portalu, udostępni zdjęcie półnagiej Avril. Ile jest w tym prawdy, a ile kłamstwa, nie wiemy. Na uspokojenie możemy natomiast dodać, że wielokrotnie obiecywane zdjęcia nagich gwiazd okazywały się przesadnymi, zatem pewnie i względem Avril nie mamy się czego obawiać.

Podobne Posty