Strona

Informacje ogólne:

Avril-Lavigne.pl jest stroną fanowską. Nie ma kontaktu z menadżerami Avril, ani z samą artystką. Współpracowaliśmy natomiast z wytwórnią fonograficzną Sony Music Poland, dla której Avril nagrywała przez 15 lat.
Wszystkie działy, grafika i treści są własnością Avril-Lavigne.pl. W żaden sposób nie można ich kopiować, czy rozpowszechniać w jakikolwiek inny sposób bez wiedzy właściciela strony. Informacja ta dotyczy w dużej mierze blogów, ale również stron internetowych. W przypadku znalezienia przez nas bloga, który nie posiada zgody na zamieszczanie zawartości strony jesteśmy gotowi poczynić starania, aby został on usunięty. Podobnie stanie się, gdy znajdziemy stronę, która tych praw również nie posiada.

Zadania:

Zadaniem strony Avril-Lavigne.pl jest zapoznanie fanów piosenkarki z informacjami zarówno z jej życia prywatnego, jak i medialnego, poprzez zamieszczanie newsów, zdjęć i materiałów video. Nie zważamy na to, czy zamieszczane przez nasz informacje są dobre, czy złe. Nie bierzemy odpowiedzialności za fałszywość informacji, bądź ich przedawnienie oraz za dzieci do 11 roku życia wypowiadające się na stronie.

Prośby:

Użytkownicy strony Avril-Lavigne.pl proszeni są o nie zamieszczanie w komentarzach adresów blogów, stron internetowych czy innych linków.

Prosimy także o nie zamieszczanie w komentarzach informacji na temat piosenkarki znalezionych przez siebie, gdyż koliduje to z prawami autorskimi strony. Informację można przesyłać na adresy e-maili członków redakcji.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami, a na pewno na nie odpowiemy.