Historia strony

Historia tej strony jest bardzo ciekawa.. Otóż ja – Fox – Zdobyłem najnowszą płytę Avril Lavigne „Under My Skin”. Na początku zacząłem jej słuchać, no i z czasem coraz bardziej mi się spodobała. Sam umiem robić strony www, ale jestem w tym troszke słaby. Napisał do mnie na Gadu-Gadu Unité żebym sprawdził mu wygląd Skate-Service.. Spytałem się go jakiej słucha muzyki.. odpowiedział, że różnej.. no a czy Avril Lavigne ? Powiedział że też. No to zapytałem się go czy nie zrobiłby ze mną o niej serwisu.. Unité rozważył tą sugestie pozytywnie.. i postanowił się tym zając.. Po tygodniu pracy, wyszło jego pierwsze logo. Pochwaliłem go i zaczął dalej pracować.. Postanowiłem także szukać sponsorów.. Założyłem temat na forum phpBB.pl. Tutaj największa pamiątka, mojej prośby o sponsora itd. To jest obraz, bo ten topik będzie kiedyś usunięty, a to zostanie.. Po mniej więcej „zaszkicowaniu” strony, trzeba by było znaleźć źródło informacji, i troszke „skopiować” ( ? ) .. Nawiązaliśmy Oficjalną Współprace Z Avrilfanem ze strony www.avrilnews.fan.pl to już było coś … Dzisiejszego dnia, tj. Drugiego Lipca 2004 Oficjalnie Rusza Nasza strona pod adresem www.avril.pieklo.pl Nasza redakcja, złożona z : Ja – Fox, Unité – Grafik, Avrilfan – Wszysztkie info. Zaczynamy swoją kariere. Strona zrobiona jest przez Fanów, dla Fanów.. nie czerpiemy z tego żadnych korzyści finansowych…

—————

Jednak strona musi sie kiedys zmienić… więc od dzis, serwis znany jest pod adresem www.avril-lavigne.pl, oraz zmienił się design. Zmieniła się równierz redakcja, na dzień dzisiejszy wyglada następujaco. Ja – Fox, LecHu$ – Newsman, Asia – newsman’ka. Wszystko toczy się tak jak wczesniej… tylko, że teraz mamy zgromadzona duża ilosć Fanów za co serdecznie dziekuje.

—————

Dziś mamy 5 sierpnia 2006 roku. Strona ma już ponad 2 lata i dzisiaj zmienił się jej wygląd. Jest zupełnie inny, innowacyjny, bardzo klimatyczny. Nie odbiegam od dawnej Avril, nie zmieniam strony w cukier puder… i tak już pozostanie. Powstało forum, obszerna galeria. Strona bardzo się rozwija. Redakcja się zmieniła, otóż na dzień dzisiejszy współpracują ze mną : Olcia – moderatorka, newsmanka. Kofek – grafik, Kusiciel – moderator, Marla – newsmanka oraz fanka-avril – wielka newsmanka. Każdy z nich przyczynił się bardzo do rozwoju oraz poziomu jaki trzyma strona oraz forum. Serdecznie dziękuje

—————

23 czerwca 2008 roku Avril-Lavigne.pl przechodzi kolejną metamorfozę. Tym razem bardziej w stylu aktualnej Avril. Portal zyskał wielu fanów oraz stałych bywalców. Za równo strona, galeria jak i forum utrzymane są w jednym stylu, w celu podkreślenia ich nierozłączności. Redakcja składa się już tylko z zaledwie 2 osób, ale nie byle jakich. Administrator pozostał bez zmian, natomiast newsami oraz galerią opiekuje się Anja. Niesamowita i pracowita dziewczyna, dzięki której portal zawsze jako pierwszy uzyskuje wszystkie informacje. Najobszerniejsza galeria o Avril w polskim internecie, najświeższe i najszybsze informacje. To wszystko dzięki tej wspaniałej dziewczynie. Bardzo się cieszę, że mogę współpracować z taką osobą i bardzo serdecznie jej dziękuje, bo to jej sukces. A tak prezentował się portal do dnia dzisiejszego.

—————

24. stycznia 2010 roku Avril-Lavigne.pl stało się Polskim Fan Clubem Avril Lavigne „Take It!”, który tworzony jest razem z polskim oddziałem wytwórni płytowej Avril – Sony Music Polska.

—————
W marcu 2014 roku strona przeszła pierwszą od niespełna 10 lat rewolucję – zmienił się wygląd i system, na jakim oparta jest strona.