Ma trzynaście lat. Zdiagnozowano u niej zespół Ehlersa-Danlosa. Największym marzeniem pochodzącej z Londynu Autumn jest zostanie gwiazdą muzyki pop. Jaki związek ma to z Avril Lavigne? Oprócz fundacji Make-A-Wish Southwestern Ontario oraz Sony Music Canada, w gronie osób pomagających spełnić marzenie dziewczynki, znajduje się także kanadyjska wokalistka!

Trzynastolatka już zdążyła zapisać się w historii kanadyjskiego oddziału Sony Music jako prawdziwa artystka – na początku miesiąca pojechała do Toronto i nagrała cover dobrze nam znanego „Keep Holding On.” Nie obyło się bez pokazania, jak to jest być gwiazdą popu – dziewczyna przejechała się limuzyną, a także, niczym celebrytka, wzięła udział w sesji zdjęciowej. Punktem kulminacyjnym była impreza z udziałem rodziny i przyjaciół Autumn. No ale, jak to na gwiazdę przystało, zero prywatności – przyjęciu towarzyszyli także paparazzi! Autumn otrzymała również wiadomość video od samej Avril.

Jak mówi Misha Medeiros, koordynatorka Make-A-Wish, „uśmiech nie znikał jej z twarzy przez większość imprezy. Była wdzięczna wszystkim, którzy przybyli.” Pozostaje nam tylko docenić starania Avril, oraz oczywiście trzymać kciuki za Autumn. Kto wie, może właśnie jesteśmy świadkami narodzin nowej gwiazdy? Poniżej możecie obejrzeć wideo z nagraniem „Keep Holding On” w wykonaniu Autumn.

Podobne Posty