Reżyser i scenarzysta filmu animowanego Charming, Ross Venokur postanowił poświęcić kilkadziesiąt minut, aby za pomocną mediów społecznościowych dokonać swego rodzaju promocji produkcji. Do rozmowy na Twitterze włączyli się głównie fani Avril Lavigne, którzy zadawali pytania o film, nowy studyjny krążek piosenkarki oraz postęp w jej pracach nad filmową rolą. Venokur cierpliwie odpowiadał i zdradził kilka ciekawych faktów.

Przede wszystkim podkreślił, że z Avril ostatni raz widział się pod koniec roku, gdy piosenkarka nagrywała wówczas ostatnie kwestie Królewny Śnieżki. Nie była to jednak ostateczna wizyta w budce nagrań, bo dziś Ross potwierdził dopisanie kilku nowych dialogów, także dla Śnieżki. Wyjaśnił też fanom, że jeszcze na etapie post-produkcji aktorzy będą musieli dograć i poprawić niektóre kwestie.

W temacie muzyki fani trochę odbili się od ściany, bo zgodnie z przypuszczeniami, Venokur nie ma żadnych informacji na temat szóstej płyty. A nawet jeśli cokolwiek wie, co jest wątpliwe, niczego nie wyjawił. Powiedział natomiast, że w Charming pojawią się, prawdopodobnie, więcej niż dwie piosenki z udziałem Lavigne! Do tej pory oficjalnie potwierdzono jedną, utwór zatytułowany jest Trophy Boy, który jest wspólną piosenką Avril, Ashley Tisdale i G.E.M.

Produkcja wciąż nie ma ustalonej daty premiery. Wstępnie ma trafić do kin pod koniec 2016 roku. Intensywne prace trwają także nad pierwszym trailerem, który miałby podkręcić atmosferę przed premierą oraz, jak widać po dzisiejszych doniesieniach, nad scenariuszem, który także jest dopisywany. Wszystko, co do tej pory wiadomo na temat Charming można przeczytać TUTAJ.

Podobne Posty