Wizyta w Japonii zapowiedziana! Fundacja ogłasza konkurs

Pierwszy zagraniczny wyjazd promocyjny właśnie został oficjalnie potwierdzony! W ostatnich dniach marca Avril poleci do Japonii, a od 29 marca do 1 kwietnia będzie przebywała w Tokio. Na dniach mamy poznać pełną rozpiskę promocyjnych planów, na razie wiadomo jedynie, że w Tokio odbędzie się specjalny event.

W wydarzeniu mogą wziąć udział także fani Avril, a konkretniej dwie osoby, które wygrają taką możliwość wspierając nową zbiórkę The Avril Lavigne Foundation. Szczegóły są dostępne tutaj.

Spośród wszystkich osób, które wpłacą pieniądze (pod warunkiem, że krajach ich pochodzenia nie jest wymieniony na liście krajów, które nie mogą wygrać wycieczki) wylosowana zostania czterodniowa wycieczka do Tokio, wraz zakwaterowaniem i obietnicą spotkania z Avril.

Oprócz tego można otrzymać liczne nagrody dodatkowe. Minimalna wpłata to 5 dolarów, a odpowiednio wyższa daje większą możliwość wygrania nagrody głównej oraz (w zależności od wpłaconej kwoty) otrzymania nagrody dodatkowej.

Wśród tych nagród są m.in. wiadomość z podziękowaniem od Avril, telefoniczna rozmowa z piosenkarką, gitara i buty z autografem, podpisane karty z tekstem singla „Head Above Water”, koszulka i bluza. Część przedmiotów jest już wyprzedana.

Podobne Posty