W piątek zakończyła się pierwsza odsłona światowej trasy koncertowej Head Above Water Tour. W oczekiwaniu na trzy brakujące relacje wideo z trzech ostatnich przystanków trasy, a także w oczekiwaniu na ogłoszenie dat koncertów w Europie, które jak informują m.in. europejskie bileterie są już zaplanowane, Avril postanowiła podziękować za amerykańskie koncerty i podzielić się swoimi emocjami.

Piosenkarka opublikowała w mediach społecznościowych krótką wiadomość. Napisała w niej m.in., że zakończona część trasy uświadomiła jej, jak bardzo tęskniła za występami na żywo oraz że już nie może się doczekać kolejnych koncertów. Tłumaczenie publikujemy poniżej.

Moje serce się raduje! Wróciłam do domu z amerykańskiej części Head Above Water Tour i czuję miłość! Bardzo dziękuję wszystkim, którzy pojawili się na koncertach, wszystkim moim przyjaciołom którzy wpadli i tym, którzy dołączyli do mnie na scenie, mojemu wspaniałemu zespołowi i ekipie, którzy sprawili, że każda noc jest warta zapamiętania. Wy byliście niesamowici, mieliście w sobie mnóstwo niesamowitej, elektryzującej energii, a ja przeżyłam cudowny powrót na scenę – dziękuję za miłość i światło, które będę niosła przez życie. Dziękuję Boże za siłę do powrót na scenę. Wiedziałam, że tęskniłam za sceną i wspólnym śpiewaniem, ale ta trasa pokazała mi, jak bardzo! Już nie mogę się doczekać nadchodzącego powrotu z kolejnymi występami!!

Podobne Posty