Francja zakazuje imprez masowych. Koncert w Paryżu też zostanie odwołany?

Francja to kolejny kraj, który zakazał imprez masowych. Zakaz właśnie wszedł w życie, obowiązuje bezterminowo i dotyczy imprez, w których mogłoby wziąć udział ponad 5000 osób. Zaplanowany na 26 marca koncert Avril Lavigne w paryskim Zenith stoi pod znakiem zapytania. W obiekcie może bawić się blisko 7000 osób, a koncert jest niemalże wyprzedany.

Jak pisaliśmy tutaj, obecnie trwają negocjacje w sprawie przełożenia koncertów w Azji. Biorąc pod uwagę obecną sytuacje w Europie, należy liczyć się z tym, że Head Above Water Tour zostanie całkowicie odwołane z próbą organizacji w przyszłości, gdy sytuacja się uspokoi.

Przedstawiciele klubu Zenith, w którym 26 marca ma zagrać Avril poinformowali, że w poniedziałek poinformują, co z koncertami w ich obiekcie. Nie wykluczone, ze komunikat managementu Avril pojawi się jednak wcześniej.

AKTUALIZACJA: Według przedstawicieli klubu Zenith na razie nieodwołane są koncerty odbywające się w ciągu najbliższych 15 dni. Czy Avril uda się wystąpić w Paryżu? Jeszcze nie wiadomo. Jej management nie wydał oświadczenie w tej sprawie.

Podobne Posty