Wczoraj ukazał się nowy singiel zespołu We The Kings, którego wokalistą jest Travis Clark, przyjaciel Avril Lavigne. Muzycy poznali się dzięki wspólnym znajomym i szybko nawiązaliście porozumienia komponując kilka utworów na album „Head Above Water” Avril. W dzień premiery singla „No 1 Like U” Travis opublikował w sieci krótki wpis, w którym podziękował Lavigne.

„W dzień premiery singla chciałem opowiedzieć Wam o jedynej i wyjątkowej Avril Lavigne, mojej współtowarzyszce komponowania i osobie, przy której mogę być w pełni sobą. Poza tym naprawdę świetnie jest spędzać tak dużo czasu z kimś, kto jest dziko bardziej utalentowany ode mnie,” napisał i zażartował. „Z powodu tego wszystkiego, nie ma nikogo takiego jak Ty”, dodał odnosząc się do tytułu nowego singla swojego zespołu.

Utworu można posłuchać w serwisach streamingowych, a powyżej publikujemy fotografie muzyków, którą Travis dołączył do swojej wiadomości. Zdjęcie powstało podczas amerykańskiej części Head Above Water Tour. Według do dziś niepotwierdzonych informacji to właśnie We The Kings mieli rozgrzewać publiczność przed europejskimi koncertami Avril w 2020 roku.

Podobne Posty