John Feldmann chce, żeby Avril była gwiazdą jego festiwalu

Producent muzyczny John Feldmann, z którym od kilku miesięcy Avril Lavigne pracuje nad nowymi utworami, oraz jeden z założycieli wytwórni płytowej Big Noise Music Group udzielił wywiadu magazynowi Forbes, w którym opowiedział o trzech latach działalności wytwórni oraz planach na przyszłość.

W 2019 roku wytwórnia zorganizowała festiwal muzyczny FYGU Fest na jednym z amerykańskich kampusów. Dzięki imprezie popularność artystów nagrywających pod szyldem Big Noise znacznie wzrosła, więc Feldmann chciałby, aby wydarzenie było kontynuowane.

„Zamierzamy zorganizować Big Noise Festival. Dojdzie do niego na 100 procent, ale logistyką nie zaczniemy się zajmować pewnie aż do lata 2022 roku. Aktualnie pracuję z Avril Lavigne, więc rozmawiam z nią na temat wzięcia udziału. Rozmawiamy ze wszystkimi artystami, którzy albo dla nas nagrywają albo są w jakiś sposób z nami związani,” powiedział. „Rozmawiamy z Mod Sunem, który wspólnie z Avril ma przebój „Flames”, żeby pojawili się na festiwalu”. Tymi słowami Feldmann, pośrednio, zaprzeczył, jakoby Lavigne podpisała kontrakt wydawniczy na siódmy studyjny album właśnie z Big Noise.

Podobne Posty