20-lecie kariery Avril Lavigne to dobra okazja, dla rozmaitych osób, do zarobienia pieniędzy. Na razie na rocznicy zarabiała sama Avril i dwie wytwórnie płytowe, dla których nagrywa, ale jesienią ma się to zmienić. Fotografka, która w latach 2002-2003 podróżowała z debiutującą Lavigne po świecie zapowiedziała wydanie trzech table books z archiwalnymi, niepublikowanymi wcześniej zdjęciami!

„W 2018 roku 1000 archiwalnych zdjęć Avril zostało odnalezionych”, napisała Cline. Kobieta jest autorką zdjęć na okładki singli z albumu „Let Go” oraz do utworu „Don’t Tell Me”, stoi za montażem większości oficjalnych dokumentów i programów telewizyjnych opowiadających o Avril z lat 2002-2003.

Dokładna data wydania pierwszej książki nie jest znana. Cline podaje, że zamierza wydać trzy tomy – The Rise, The Road, The Reign, a nakład będzie mocno ograniczony. Na zachętę opublikowała nagrania prezentujące zapowiedź odnalezionych materiałów. Tutaj można przeczytać więcej o projekcie, zapisać się na listę chętnych i przeczytać historię autorki.

Podobne Posty