Piknik Fanów 2016 – szczegóły & plan ramowy

Już w sobotę, 27 sierpnia zapraszamy Was na VII Ogólnopolski Zlot Fanów Avril Lavigne. W tym roku, podobnie jak w latach ubiegłych, spotkanie będzie odbywało się pod nazwą Piknik Fanów, jednak  tym razem, dzięki hojności naszych sponsorów, będziemy częstować Was prezentami i nagrodami. Spotykamy się w Parku Adama Mickiewicza w Poznaniu o godzinie 11:30. Dla pierwszych Zlotowiczów będziemy mieli powitalne prezenty niespodzianki!

plakat_2016_zlot2

Zachęcamy do zgłoszenia swojego uczestnictwa do wydarzenia na Facebooku! O TUTAJ. 

Dla tych z Was, którzy nie będą mogli zjawić się w Parku jeden z patronów medialnych zaprezentuje mini live relację ze spotkania za pośrednictwem Snapchata. To, co będzie się działo w Poznaniu będziecie mogli podglądać na profilu wlkmofficial. Trzeba iść w duchem czasu, prawda?

Ramowy plan spotkania

11:30 – powitanie, wpisy do Księgi Pamiątkowej

12:30 – konkurs wiedzy o Avril

13:30 – konkurs znajomości tekstów piosenek Avril

14:30 – konkurs z chronologią wydarzeń z zawodowego życia Avril

15:15 – akustyczny koncert z utworami Avril oraz coverami

16:30 – zakończenie spotkania

Uczestników spotkania prosimy o zaopatrzenie się w wodę oraz coś do przekąszenia, zabranie ze sobą koców, przyjaciół i dużej dawki pozytywnej energii.

Ponadto, jak zawsze, informujemy, że w przypadku bardzo złych warunków pogodowych – nawałnic, burz, ulewnych deszczy, trzęsienia ziemi itp. – spotkanie zostanie automatycznie odwołane. Na szczęście w ciągu tych siedmiu lat nigdy nie musieliśmy odwoływać spotkania, więc i w tym roku tak nie powinno się stać! Jeśli macie do nas jakieś pytania, prosimy o kontakt pod tym adresem: kontakt@avril-lavigne.pl.

Do zobaczenia! Czekamy na Was, Little Black Stars!