Czy Avril Lavigne po raz drugi w karierze zaśpiewa o i dla uroczej gąbki o imieniu Bob? Na przełomie stycznia i lutego do kin na całym świecie trafi zupełnie nowy pełnometrażowy film o przygodach Spongeboba, – Spongebob: Na suchym lądzie – a według najnowszych doniesień serwisu IMDb to Lavigne przypadło w udziale wykonywanie utworu promującego film! I choć doniesienia nie zostały oficjalnie potwierdzone to IMDb podaje, że utwór został napisany przez zupełnie inne osoby niż piosenka, którą Avril wykonywała w 2004 roku.

Czy to jest właśnie ta niespodzianka, o której niedawno napomknęła Avril? Przekonamy się niebawem! Spongebob: Na suchym lądzie trafi na ekrany polskich kin już za miesiąc, 20 lutego. Światową premierę zaplanowano na 28 stycznia.

AKTUALIZACJA: Niestety, a może stety, doniesienia IMDb okazały się nieprawdziwe. Avril Lavigne nie nagrała nowej piosenki dla ekranizacji Spongebob: Na suchym lądzie. Co więcej, w filmie najprawdopodobniej nie pojawi się także utwór, który Avril nagrała w 2004 roku. IMDb po raz kolejny narobiło zamieszania…

Podobne Posty