Urodziny Avril Lavigne to dla nas fanów zawsze dobry powód do świętowania i okazania wsparcia naszej idolce. W tym roku, idąc z duchem czasu i stawiając na prostotę zapraszamy Was do udziału w twitterowej, urodzinowej mini akcji. Startujemy w niedzielę!

Cel zabawy jest bardzo prosty, podobnie jak jego wykonanie. Za pośrednictwem kont na portalu społecznościowym Twitter wpisujemy hashtag #HappyBDayAvrilfromPoland, tagujemy w wiadomości Avril Lavigne i dodajemy swoje zdjęcie z tymże hashtagiem lub zdjęcie Avril. Dobór zdjęcia jest dowolny, chodzi o urozmaicenie wiadomości.

Do naszego krajowego hastaga – #HappyBDayAvrilfromPoland możecie dołączać tagi międzynarodowych akcji urodzinowych, które tego dnia z pewnością będą się na odbywały. W ten sposób wypromujemy nasz tag oraz połączymy siły z fanami Avril z całego świata.

Wzorcowy tweet pojawi się na naszym koncie na portalu społecznościowym Twitter w niedzielę. Naturalnie możecie przyłączyć się do zabawy już kilka minut po północy, w noc z soboty na niedzielę naszego czasu, ale pamiętajcie, że najważniejsza jest intensywność tweetów. Do dzieła!

Podobne Posty