Dziękujemy za VII Ogólnopolski Zlot Fanów Avril Lavigne!

Naprawdę trudno nam uwierzyć, że spotkaliśmy się już siódmy rok z rzędu! Fantastycznie było znów zobaczyć twarze, które przybywają na nasze spotkania właśnie od siedmiu lat. Fantastycznie było też ponownie spotkać się z tymi, dla których nie był to pierwszy Zlot Fanów Avril i przesympatycznie było poznać fanów Avril, których wcześniej nie znaliśmy. Widzimy się za rok, pamiętajcie!

zlotfanow2016


Spotkanie rozpoczęliśmy o godzinie 11:30, w tym roku tatuując na ciele napis Little Black Star. Tatuaże wykonało dla nas Fan Tattoo i jeśli macie ochotę sprawić sobie identyczne, jak te które otrzymali Zlotowicze, zajrzyjcie TUTAJ. Każdy otrzymał też wlepkę od sponsora, sklepu RockShock i historyczną już naklejkę reklamującą album Goodbye Lullaby, które będą naszym znakiem rozpoznawczym chyba już do końca istnienia Zlotów.

Po powitaniach iwpisie do Księgi Pamiątkowej  było już tylko zabawnie i momentami… troszeczkę trudno. Konkurs wiedzy o Avril to zdecydowanie nasza specjalność, tradycja spotkań fanów i jeden z najciekawszych konkursów. Drugim konkursem był konkurs znajomości tekstów piosenek Avril. Pytaliśmy o teksty z albumu Goodbye Lullaby i Avril Lavigne. Tutaj bezkonkurencyjna okazała się Jotka, która rozgromiła konkurencję swoją pamięcią do słów. Na ostatni rzut poszedł konkurs zwany chronologią wydarzeń z życia Avril. Wbrew pozorom nie jest to najprostszy konkurs, bo wydarzenia sięgają czasów jeszcze przed ogólnoświatową karierą Avril aż do teraz. Byliśmy jednak pewni, i mieliśmy rację, że Zlotowicze świetnie sobie ze wszystkim poradzą i właśnie tak było. Efekt? Nikt nie wrócił do domu z pustymi rękoma. Rozdaliśmy poduszkę z podobizną Avril, koszulkę z kolekcji Abbey Dawn, pocztówki ze zdjęciami Avril oraz bransoletki z napisem I Love Avril Lavigne.

Na zakończenie, dzięki Adamowi i Agrafce, odbył się genialny koncert z piosenkami Avril! Takie małe nawiązania do pierwszych Zlotów, gdy The Best Damn Band grywał dla nas koncerty. Dzięki fantastycznemu koncertowi zdaliśmy sobie sprawę, że naprawdę bardzo brakuje nam koncertowej aktywności Avril i choćby cienia szansy na to, że w tym koncertowaniu odwiedzi Europę.

Tradycyjnie więc, jak od początku istnienia naszych spotkań, trzymamy kciuki, aby nasze przyszłoroczne spotkanie odbyło się już bezpośrednio przed koncertem Avril! Tak, czy inaczej…

Do zobaczenia za rok!

Galerie zdjęć ze spotkania można znaleźć TUTAJ. W najbliższym czasie postaramy się przygotować dla Was zestaw materiałów video ze spotkania.

PS. Dziękujemy też chłopakom, którzy w czasie koncertu podeszli i wspólnie z nami śpiewali. Dziękujemy też przypadkowym osobom relaksującym się w parku, które bujały się w rytm granych dźwięków i całym ciałem okazywały zadowolenie!

Podobne Posty