Oj Gabriel mocno naraził się fanom Avril Lavigne i to nie bez powodu. Prywatnie przyjaciel Avril, który bardzo chętnie układa jej fryzury i dba o makijaż postanowił sarkastycznie zareagować na wczorajszy wpis Rodneya Howarda nazywając fanów swojej sławnej przyjaciółki… dziećmi. Sytuacja zrobiła się bardzo niesmaczna.

Te słowa miały prawo nie spodobać się fanom Lavigne, zwłaszcza tym, którzy od lat starali się wyciągać od Gabriela przeróżne informacje. A on nie raz, lakonicznie ale jednak, odpowiadał na te zaczepki. Tym razem uznał, że zachowanie miłośników jego pracodawczyni jest dziecinne.


Światowe media szybko podchwyciły wczorajszy internetowy wpis Howarda i wieść o nowej muzyce Avril, rzekomo planowanej na przełom września i października, obiegła świat. Co sądzi o tym Gabriel? „Rodney, zobacz co narobiłeś! Wiesz, że te dzieciaki uwielbiają czytać między wierszami…,” napisał dołączając do wpisu serię roześmianych emotek. Wspomniane dzieciaki poczuły się mocno dotknięte, bo przyjmując, że wczorajszy wpis Rodneya w żadnym stopniu nie dotyczył Avril trzeba uznać, że i Howard nabija się z ludzi, którzy zniecierpliwieni czekają na nowy singiel Avril.

Twitter7d93a72

Chyba czas najwyższy, aby sama zainteresowana, czyli Avril, zabrała głos w tej sprawie. I powstrzymała się od publikowania przyjacielskich zdjęć z Gabrielem, który ma na pieńku z zagorzałymi Little Black Stars.

Podobne Posty