Relacje między Avril Lavigne i Chadem Kroegerem są niczym tekst jednego z największych przebojów Avril – skomplikowane. Oficjalnie para jest od ponad roku w separacji, ale nie stroni od wspólnych wyjść na ważne imprezy, a Chad chętnie opowiada w wywiadach o dniach spędzanych z Avril.

Podobnie stało się w trakcie jednego z wywiadów, jakiego Nickelback przyszło udzielać podczas pobytu w Europie. Kroeger został spytany o to, jak żyło mu się podczas przymusowych dwóch tygodni milczenia. „Pobrałem sobie na telefon aplikację, która zamieniała w dźwięki to, co napisałem. Avril nie polubiła pierwszego głosu. Uznała, że brzmię, jak Stephen Hawking,” zaczął.

„Wybrałem inny głos i tym sposobem przez dwa tygodnie byłem kobietą z brytyjskim akcentem. Taka wersja spodobała się Avril najbardziej,” opowiadał śmiejąc się na wspomnienie tamtych tygodni. Sama Avril, jeszcze w czerwcu 2015 roku, nie ukrywała, że sytuacja, w której jej mąż nie może mówić jest dla niej bardzo korzystna. Co wtedy pisała? Sprawdźcie tutaj.

Podobne Posty