Reżyser Charming, Ross Venokur skorzystał z kolejnej okazy, by porozmawiać z fanami jego nadchodzącej produkcji. Tym razem wykorzystał do tego celu Twitter. W gąszczu rozmaitych pytań w przewadze były oczywiście te związane z osobą Avril Lavigne. Czego nowego się dowiedzieliśmy?

Przede wszystkim zdecydowanie podkreślił, że Avril nagrała na potrzeby produkcji tylko jeden utwór. O piosence pisaliśmy kilkakrotnie, teraz wiemy ze 100% pewnością, że Lavigne usłyszmy tylko w „Trophy Boy.” „To genialny utwór!,” zapewnił Ross. Więcej o piosence możecie przeczytać TUTAJ.

Ponadto mężczyzna po raz kolejny zachwalał pracę z Avril. Wspomniał, że piosenkarka nie spotkała się w studiu nagraniowym ani z Ashley ani z GEM, więc istnieje dużą szansa, że się w ogóle nie znają. W odpowiedzi na pytanie, czy do utworu „Trophy Boy” powstanie teledysk odpowiedział, że nie wie, a zapytany, czy soundtrack do filmu ukaże się przed 2017 powiedział, że ma taką nadzieję.

Ponownie wspomniał też, że przed końcem tego roku powinniśmy zobaczyć pierwszy zwiastun produkcji. „Taki jest plan!,” napisał.

Interesująca informacja, choć tak naprawdę nie pochodząca bezpośrednio od Rossa, ale potwierdzona przez niego jest taka, że „Charming” zostanie wystawione podczas zbliżającej się konferencji wystawniczej American Film Market. Jest to wydarzenie dla ludzi z branży filmowej, którzy zajmują się obrotem filmami. Być może „Charming” uda się pozyskać dystrybutora, który pokaże film na całym świecie i zapewni mu wystrzałową premierę. American Film Market rusza niebawem w Santa Monica.

Podobne Posty