O tym, że Avril Lavigne i Ryan Cabrera przeważnie podróżują po Stanach Zjednoczonych wspólnie wiadomo za sprawą zdjęć na Instagramie. Choć nie pokazują na nich siebie to będąc np. w Nowym Jorku zawsze publikują niemalże identyczne zdjęcia z Central Parku. W poniedziałek Lavigne i Cabrera byli widziani w restauracji Chalk Point Kitchen.

Obszerna relacja z ich kolacji obiegła we wtorek wieczorem amerykańskie i kanadyjskie media, zupełnie podobnie, jak ta opublikowana w sierpniu. Tym razem nie ma jednak żadnego zdjęcia.

Tajemnicze źródło cytowane przez E! Online miało powiedzieć, że piosenkarka przytulała się do Ryana, a ich zażyłość wyglądała bardziej na miłość niż wieloletnią przyjaźń.

„Pili białe wino. Cieszyli się wspólnym wieczorem, nie wyróżniali się z tłumu. Usiedli w kącie sali,” relacjonuje świadek. „Zamówili przystawki, później kolację. Później dołączyła do nich jakaś kobieta i mężczyzna.” Wspominaną kobietą może być Amie Lavigne, z którą rzeczywiście we wtorek spotkała się Avril.

O tym, że Avril i Ryan najprawdopodobniej są parą, która niespecjalnie szuka rozgłosu w świetle reflektorów, mówi się od dawna. Spekulacje pośród bacznie obserwujących ich fanów podsycają zawsze wspomniane zdjęcia z social media, które pokazują, że przyjaciele spędzają ze sobą naprawdę bardzo dużo czasu.

Podobne Posty