W ostatnich dniach, o czym na bieżąco informowaliśmy na naszym profilu na Facebooku, Avril Lavigne zamieszczała na swoich profilach w portalach społecznościowych wspomnienia związane z albumem „Let Go.” Dokładnie wczoraj, 4 czerwca, minęło piętnaście lat od premiery jej debiutanckiej płyty.

Z tej okazji piosenkarka przypomniała wszystkie główne single z albumu, podziękowała swoim ówczesnym współpracownikom oraz, co cieszy, wspomniała również o nadchodzącej szóstej studyjnej płycie.

Tłumaczenie wszystkich wiadomości prezentujemy poniżej. Zapraszamy także tutaj, gdzie można poczytać przygotowane przez nas fakty dotyczące albumu „Let Go” i jego światowych sukcesów.

Wiadomość z 1 czerwca:
W tym miesiącu przypada 15 rocznica Let Go! Oto fragment mojego pierwszego teledysku – od niego wszystko się zaczęło – Complicated. Wielkie PODZIĘKOWANIA dla wszystkich moich fanów za wsparcie!

Wiadomość z 2 czerwca:
Kontynuując świętowanie 15-lecia Let Go – oto klip do Sk8er Boi! Nie mogę się doczekać, aż podzielę się z Wami moją nową muzyką!!

Wiadomość z 3 czerwca:
A to trzeci singiel z „Let Go”, „I’m With You”. 15 rocznica mojego pierwszego albumu!!!

Wiadomość z 4 czerwca:
Oto czwarty i ostatni singiel z „Let Go”, „Losing Grip.” Uwielbiam świętować z Wami 15-lecie mojego pierwszego albumu! Na przestrzeni lat moi fani byli dla mnie niesamowici, niebawem zaprezentuję Wam mój nowy album. Nie mogę się doczekać!

Wiadomość z 4 czerwca:

Dzisiaj mija 15 lat od wydania mojego pierwszego albumu, „Let Go”, a ja pracuję nad moim szóstym! To surrealistyczne myśleć, że mój pierwszy album sprzedał się w liczbie ponad 20 milionów płyt, że wprowadził mnie do tak wielu wspaniałych krajów. Dziękuję za wsparcie – nie mogę się już doczekać, aż usłyszycie co będzie dalej! Również wielkie podziękowania dla La Reida, który odkrył mnie 15 lat temu, pozwolił mi być mną, pisać własne piosenki, ubierać się tak, jak chce, wspiera mnie do dnia dzisiejszego i zawsze stoi za mną murem. La Reid to jeden z najprawdziwszych, najbardziej troskliwych businessmanów, jakich spotkałam w tym biznesie.
Dziękuję również współtwórcą i producentom – The Matrix, Lauren Christy, Graham Edwards, Scott Spock i Clif Magness.

Podobne Posty