Dokładnie za tydzień, 12 grudnia ukaże się nowy singiel Avril Lavigne! Utwór „Tell Me It’s Over” to piosenka, którą w ostatnim czasie intensywnie zapowiadano za pośrednictwem profili Avril w mediach społecznościowych. Dzisiaj poznaliśmy okładkę singla oraz datę premiery. Nie wykluczone, że wraz z premierą utworu wystartuje także pre-order albumu „Head Above Water”. Okładkę singla prezentujemy powyżej.

Współautorką piosenki jest Melissa Bel, kanadyjska kompozytorka i autorka tekstów na co dzień mieszkająca w Wielkiej Brytanii. Na koncie ma kilka studyjnych płyt, ale wszystko wskazuje na to, że współpraca z Avril to jej największy zawodowy sukces. Nad utworem pracował także Ryan Cabrera, muzyk, osobowość telewizyjna, a prywatnie przyjaciel Avril oraz Justin Gray, który ma na koncie współpracę z plejadą artystów – od komponowanie piosenek do kultowego serialu „Hannah Montanta”, po współprace z Joss Stone, Mariah Carey, wspomnianym już Ryanem Cabrerą, po Luisa Fonsi Johna legenda. Producentem utworu jest Johan Carlsson, który współpracował m.in. z Arianą Grande, Demi Lovato i One Direction.

Pod kilkunastoma opublikowanymi w ostatnich tygodniach zdjęciami Avril udostępniała słowa pewnej piosenki. Teraz wiemy już, że był to właśnie singiel „Tell Me It’s Over”. Połączone fragmenty mogą tworzyć taki tekst, publikowaliśmy go wczoraj na naszej grupie na Facebooku.

I ain’t playing no games,
I’ve got nothing left to lose.
So tired of circular motions
they leave me dizzy and confused.
My heart is not your revolving door.
I get stuck spinning and spinning
til I collapse on the floor

Tell me it’s over
If it’s really over
Cause it don’t feel like
it’s over whenever
you’re closing the door

But every time that you touch me
I forget what we’re fighting about.
Oh you come and you leave shame on me
for believing every word out of your mouth

Tell me it’s over
If it’s really over
Cause it don’t feel like
it’s over whenever
you’re closing the door

Darling you,
oh you taste so bittersweet,
can’t get you off of my lips.
You’re dangerous
when you take me like a thief

Tell me it’s over
If it’s really over
Cause it don’t feel like
it’s over whenever
you’re closing the door

Warto wspomnieć, że piosenka o tym tytule nie została wymieniona w oświadczeniu prasowym na temat nowego albumu. Nie znajduje się także na liście trzynastu już znanych tytułów. Wspomniana lista jest dostępna tutaj.

Podobne Posty