Avril Lavigne została twarzą produktów japońskiej marki Laundrin! Kampania z Kanadyjką właśnie wystartowała, a jej pierwsze efekty to sesja zdjęciowa wykonana na terenie posiadłości Avril, w Hollywood oraz kilka krótkich nagrań wideo. Te ostatnie nie są niestety dostępne w Europie, ale to raczej kwestia czasu aż pojawią się w nieoficjalnych źródłach.

W spocie reklamowym, najdłuższym z nagrań, Avril oprowadza po swoim domu, który został specjalnie wystrojony na potrzeby kampanii, przybija piątkę z gitarzystą, wbiega do pokoju z gitarami, a później do poszczególnych pomieszczeń w domu – jadalni, kuchni itd. W tle słychać singiel „Dumb Blonde”. Kolejne nagranie to making of, gdzie widać m.in. Lauren i Amie, a ostatnie to Avril witająca się z japońskimi fanami. Wszystkie nagrania złączone w jeden materiał można obejrzeć tutaj.

Laundrin to firma specjalizująca się w produktach do gospodarstw domowych – odświeżaczach powietrza, kadzidełkach, środków do prania tkanin czy akcesoriów zapachowych do aut. W przeszłości ambasadorką marki była m.in. Katy Perry. Tutaj można zobaczyć jak kampania wygląda na stronie internetowej marki.

Zdjęcia wykonano 16 kwietnia, a więc w dzień, w który Avril miała rzekomo pracować z Hannah Lux Davis nad klipem do „Dumb Blonde”. Wówczas piosenkarka opublikowała na Instagramie nagranie w makijażu i koszulce identycznych, jak te z poniższych zdjęć.

Podobne Posty