5 września Avril Lavigne wystąpiła w Grammy Museum w Los Angeles. Piosenkarka, która ma na koncie 8 nominacji do najważniejszej muzycznej nagrody świata, Grammy Awards, rozbudziła swoim koncertem nadzieje na naprawdę interesującą amerykańską odsłonę Head Above Water Tour. Trasa startuje już 14 września w Paramount Theatre w Seattle, WA. Jakie utwory wykonała Avril?

Zgodnie z zapowiedzią organizatorów koncert był swego rodzaju podsumowaniem niespełna 20-letniej kariery Kanadyjki, a więc w koncertowym secie nie mogło zabraknąć największych przebojów z kariery. Avril zagrała single „Head Above Water”, „My Happy Ending”, „Girlfriend” oraz piosenkę „Warrior” na życzenie jednego z fanów.

Występowi towarzyszył wywiad, podczas którego Lavigne opowiadała zarówno o wykonywanych utworach, jak i innych swoich piosenkach – np. najnowszym singlu z płyty. Pojawił się również temat siódmego albumu, gdzie Avril wspomniała, że na „Head Above Water” nie trafiły trzy piosenki w klimacie country (bo nie pasowały do klimatu krążka), więc być może wyda je na kolejnej płycie.

Osoby obecne podczas występu otrzymały egzemplarz jej nowej płyty. Fanowskie nagrania video prezentujemy poniżej.

https://www.instagram.com/p/B2DeMgejoCc/?igshid=i8uhbt1qcymy
https://twitter.com/mikewassmusic/status/1169826863960616961?s=21
https://twitter.com/avril_snapchat/status/1170340845041721344?s=21

Podobne Posty