We wtorek, 17 września, Avril Lavigne zagrała trzeci koncert w ramach amerykańskiej części trasy koncertowej Head Above Water Tour. Piosenkarka zagrała wyprzedany koncert w Fox Theatre i dała kalifornijskim fanom szansę na wysłuchanie premierowych wykonań!

Po dwóch koncertach z singlową setlistą, na którą część fanów narzekała wytykając Avril, że zupełnie nie promuje ona nowego albumu, Kanadyjka włączyła do repertuaru obiecywany w kalifornijskiej telewizji przebój „Breakaway”, skomponowany przez nią i wylansowany przez Kelly Clarkson.

Nie była to jednak jedyna zmiana w repertuarze. Pojawił się także drugi cover, zagrany w stylu charakterystycznym dla trasy Bonez Tour. Zespół Lavigne wykonał utwór „Beverly Hills” zespołu Weezer, Avril grała go na perkusji, a śpiewał Jagwar Twin.

Dodatkowo piosenkarka zmieniła dwie z koncertowych kreacji – zamiast różowej sukienki pojawiła się czarna, z kapturem oraz obszyta tiulem koszulka „Dumb Blonde”. Po koncercie wyszła do fanów, rozdając autografy i pozując do zdjęć.

Pełną setlistę przedstawiamy poniżej:

Intro + Head Above Water
My Happy Ending
Here’s to Never Growing Up
What The Hell
Complicated
Outro + It Was In Me
Breakaway
Keep Holding On
Don’t Tell Me
When You’re Gone
Hello Kitty (instrumental)
Girlfriend
Dumb Blonde
Beverly Hills (Weezer cover)
He Wasn’t
Sk8er Boi

Bis:
Outro + I Fell In Love with the Devil
I’m with You

Profesjonalne zdjęcia z koncertu udostępnił Riff Magazine. Można je obejrzeć tutaj.

Podobne Posty