reklama-avril

Powrót Avril Lavigne do Europy to marzenie tysięcy europejskich fanów, którzy już od wydania albumu „Avril Lavigne” czekają na jej powrót na Stary Kontynent. Wiele wskazuje na to, że już w poniedziałek poznamy szczegóły dotyczące wiosennej trasy koncertowej Kanadyjki. Jak podają francuskie media, 26 marca 2020 roku Avril Lavigne zagra koncert w l’Olympia w Paryżu.

Bilety mają być podzielone na trzy kategorie cenowe: 56.00 €, 51.00 € i 48.00 €. Oficjalna sprzedaż ma się rozpocząć w piątek, 27 września (tak, w urodziny Avril) o godzinie 10:00.

https://www.instagram.com/p/B2jIYIWi9VQ/?igshid=kmfbli0vgswh

Według ich informacji w najbliższy poniedziałek ogłoszone zostaną daty pozostałych koncertów, jakie wiosną odbędą się w Europie. Doniesienia te nie zostały potwierdzone przez sztab Avril, nie są więc oficjalne, ale jej sztab nie potwierdził także listopadowego koncertu w Kalifornii. A ten został ogłoszony przez organizatora festiwalu.

Czekamy!

AKTUALIZACJA: Kolejny kraj i miasto na trasie europejskiej części Head Above Water Tour potwierdzone! 29 marca 2020 Avril zagra w Palladium w Kolonii, w Niemczech! Bilety mają trafić do sprzedaży w piątek, 27 września o godzinie 9:00.

Podobne Posty