Powrót Avril Lavigne do Europy to marzenie tysięcy europejskich fanów, którzy już od wydania albumu „Avril Lavigne” czekają na jej powrót na Stary Kontynent. Wiele wskazuje na to, że już w poniedziałek poznamy szczegóły dotyczące wiosennej trasy koncertowej Kanadyjki. Jak podają francuskie media, 26 marca 2020 roku Avril Lavigne zagra koncert w l’Olympia w Paryżu.

Bilety mają być podzielone na trzy kategorie cenowe: 56.00 €, 51.00 € i 48.00 €. Oficjalna sprzedaż ma się rozpocząć w piątek, 27 września (tak, w urodziny Avril) o godzinie 10:00.

https://www.instagram.com/p/B2jIYIWi9VQ/?igshid=kmfbli0vgswh

Według ich informacji w najbliższy poniedziałek ogłoszone zostaną daty pozostałych koncertów, jakie wiosną odbędą się w Europie. Doniesienia te nie zostały potwierdzone przez sztab Avril, nie są więc oficjalne, ale jej sztab nie potwierdził także listopadowego koncertu w Kalifornii. A ten został ogłoszony przez organizatora festiwalu.

Czekamy!

AKTUALIZACJA: Kolejny kraj i miasto na trasie europejskiej części Head Above Water Tour potwierdzone! 29 marca 2020 Avril zagra w Palladium w Kolonii, w Niemczech! Bilety mają trafić do sprzedaży w piątek, 27 września o godzinie 9:00.

Podobne Posty