Od kilku lat, w sierpniu lub we wrześniu, Avril Lavigne ogłasza urodzinową aukcję charytatywną, która ma na celu wsparcie jej fundacji. Przez lata, właśnie dzięki aukcjom, fani Kanadyjki mogli wzbogacić się o podpisane przez nią przedmioty czy wejść w posiadanie jej ubrań. W tym roku Artystka postanowiła, że nagrodą będzie specjalnie nagrane przez nią wykonanie singla „We are Warriors” z dedykacją dla zwycięzcy aukcji.

Szczegółowe informacje można znaleźć tutaj. Aukcja potrwa 27 dni. „Koronawirus to trudny czas na nas wszystkich. Bez względu na to, gdzie mieszkamy, co robimy, każdego dotknęła ta sytuacja. Proszę, wiedz że nawet jeśli wydaje się, że świat przez koronawirus stanął w miejscu, potrzeby pacjentów zmagających się z boreliozą się nie zatrzymały – wzrosły. Ta aukcja to mój sposób na podziękowanie Wam za lojalność w tych ciężkich czasach,” napisała Avril. „Nigdy wcześniej nie organizowałam czegoś takiego, ale teraz, jeśli wpłacisz 10 dolarów, automatycznie trafisz do grona osób, które mają szansę wygrać ten perfonalizowany występ. Wpłać więcej, a Twoje szanse wzrosną. Możesz wpłacać tyle razy, ile zechcesz,” dodała.

W tym roku nie przewidziano innych nagród ani aukcji. Być może dlatego, że nadal nie wywiązano się ze złożonych wcześniej obietnic, m.in. nie wybrano laureata instagramowego konkursu.

Podobne Posty