Wybierasz się na koncert Avril? Kup specjalne koszulki!

W 2020 roku, zainspirowani informacjami, że tak wielu z Was, fanów Avril Lavigne z Polski wybiera się na europejskie koncerty Head Above Water Tour przygotowaliśmy projekty wyjątkowych koszulek i gadżetów Poland Loves Avril Lavigne. W tym roku, gdy już wiemy, że Avril Lavigne zagra w Polsce przygotowaliśmy nową serię Poland Waited Since 2008. Wznowiliśmy też projekty Poland Loves Avril Lavigne oraz dodaliśmy kilka nowych propozycji.

O co chodzi? To pierwsza z naszych koncertowych akcji, jakie przygotowujemy z myślą o przyszłorocznym powrocie Avril do Polski oraz o jej europejskich koncertach. Chcemy pokazać Avril oraz jej teamowi, że czekaliśmy na nią ponad 10 lat!

Dodatkowo nałożenie takiej koszulki ułatwi odnalezienie się w tłumie fanów z Fan Clubu, różnych krajów, przybicie piątki czy spędzenie wspólnie czasu przed koncertami. A jeśli nie wybieracie się na koncerty, przygotowane przez nas produkty mogą być miłym gadżetem, koszulką do noszenia na dowolne okazje.

Do sprzedaży trafiło ponad 15 wzorów koszulek męskich, 15 wzorów koszulek damskich oraz kilka gadżetów – torby, kubki, maseczki, piórniki. Zakupów można dokonywać poprzez nasz sklep Avril-TakeIt. Sklep jest także podlinkowany w menu, u góry.

Osoby, które już dokonały zamówień i otrzymały swoje koszulki zgodnie potwierdzają, że produkty są wysokiej jakości, świetnie wykonane i dotarły błyskawicznie. Swoimi opiniami podzieliły się w Fan Clubie.

Realizacją zamówień zajmuje się Cupsell. Dla zamówień powyżej 99zł obowiązuje darmowa wysyłka! Koszulki będą dostępne w sprzedaży do kwietnia 2022 roku.

Podobne Posty