Avril komentuje 20-lecie Let Go, dziękuje fanom i współtwórcom płyty

Dziś, 4 czerwca 2022 roku, mija 20 lat od premiery debiutanckiego albumu Avril Lavigne. Album ”Let Go” zapisał się na muzycznych kartach historii przebojami, a nastoletniej wówczas Avril otworzył wiele drzwi i wprowadził do czołówki najpopularniejszych artystów i artystek na świecie, jej piosenki zaczęły trafiać na listy przebojów największych rozgłośni radiowych świata, a bilety na koncerty kupowali fani z Kanady, Stanów Zjednoczonych, Europy czy Ameryki Południowej. Dwie dekady temu rozpoczęło się coś, co trwa do dziś – muzyka Avril Lavigne zaczęła łączyć i zbliżać ludzi.

W dniu rocznicy piosenkarka opublikowała na swoim profilu na Instagramie krótką wiadomość. Dziękuje w niej fanom, współautorom debiutanckiego materiału i zapewnia, że to dopiero pierwsza 20-tka jej kariery.

„Nigdy nie uda mi się dobrze wyjaśnić, jak wiele ten album znaczy dla mnie, ani jak gigantyczny wpływ miał na moje życie. (…) Postawił mnie na ścieżkach i zaprowadził w miejsca, o jakich nie marzyłam w najśmielszych snach. (…) Dziękuję każdej osobie, która odnalazła cząstkę siebie na tej płycie i została ze mną po dziś dzień. (…) Bez Was te piosenki nie osiągnęłyby szczytów, jakie zdobyły” – napisała. Pełną wiadomość można znaleźć poniżej.

Na 27 stycznia przyszłego roku zaplanowano premierę rocznicowego winyla, który już teraz można zamówić w przedsprzedaży w salonach Empik – tutaj.

Podobne Posty