Deluxe wydany, niewydane piosenki w sieci

Już w lipcu internet zaczęły zalewać piosenki nagrane na Love Sux, które nie trafiły na podstawową wersję płyty. Najpierw we fragmentach, później w całości, a z czasem nawet nagrania, o których istnieniu nie było wiadomo – Rock Boyfriend i Shut Up. Wytwórnia płytowa Avril rozpoczęła próby usunięcia ścieżek z najpopularniejszych kanałów, ale nie powstrzymało to fanów, jacy weszli w posiadanie blisko 10 niewydanych oficjalnie nagrań, od publikacji kolejnych.

Niedawno do sieci trafił utwór Too Fast To Live, a dziś, w dniu premiery Love Sux (deluxe) worek znów się otworzył. W sieci można bez trudu znaleźć pełną wersję Teenage Nightmare.

Bez trudu, ponieważ wszystkie krążące po sieci we fragmentach utwory przedostały się do fanowskiego obiegu już w wakacje. Do tygodnia premiery Love Sux (deluxe) nie odważono się jednak na publikację wszystkich, a w tym opublikowano Pity Party i Mercury in Retrograde, od dziś oficjalnie dostępne w streamingu, oraz wspomniane właśnie Teenage Nightmare.

Jednocześnie jest grupa fanów, którzy starają się walczyć z wyciekami, przekonując, że krzywdzi się w ten sposób Avril i odbiera prawo do ewentualnego późniejszego wydania tych piosenek. Można nawet znaleźć fałszywego maila od sztabu Lavigne, w którym piosenkarka ma prosić o zaprzestanie praktyk.

Podobne Posty