Niewydane piosenki z Love Sux zaczynają trafiać do sieci [aktualizacja]

Od miesięcy czekamy nie tylko na kolejny singiel promujący album ”Love Sux” – ostatnim jest utwór ”Love It When You Hate Me” z początku tego roku, ale też na obiecany przez samą Avril album w wersji deluxe. Po informacji sprzed kilku miesięcy, że na rozszerzenie trafią 3 utwory, licznych wizytach Avril w studiu nie został ślad, ale w sieci zaczynają pojawiać się fragmenty aż 7 piosenek, które powstały podczas sesji do płyty ”Love Sux”.

O posiadaniu nagrań już kilka tygodni temu informowano na grupach i forach, na których udzielają się osoby sprzedające niewydane nagrania. Teraz piosenki trafiły w ręce tak wielu osób, że sukcesywnie zaczynają we fragmentach lądować w sieci. Wśród niewydanych utworów, które wyciekły są: Californyeah! z Mod Sunem, Eternally, Hellelujah, Joker, Retrograde, Teenage Nightmare oraz Too Fast To Live. Mówi się też o kilku innych nagraniach, z sesji do innych płyt.

Poniżej wrzucamy kilka z fragmentów. Pozostałe można znaleźć tutaj.

AKTUALIZACJA: W sieci można trafić też na informacje o dwóch utworach, których istnienia wcześniej nie ujawniono – Rock Boyfriend i Shut Up. To odpowiednio 26 i 27 piosenka napisana z myślą o ”Love Sux”, o jakiej się dowiadujemy.

Podobne Posty