Tydzień na paryskim Fashion Week Avril Lavigne kończy artykułem na łamach Paper Magazine. Kilka nowych, niepublikowanych wcześniej zdjęć piosenkarki, wykonanych przez Lauren Dunn ozdobiło najnowszy artykuł. Dowiadujemy się z niego, że piosenkarka do Paryża przyjechała na zaproszenie agencji DTL, z którą związany jest towarzyszący Avril na każdym pokazie Dominic West. Początkowo, głównie bazując na domysłach o romansie z Guramem Gvasalią, media informowały, że Lavigne przyleciała do Paryża na zaproszenie VETEMENTS.

Na potrzeby publikacji West wyjaśnił kontekst stylizacji Avril, podkreślając, że zależało mu na zachowaniu jej naturalnego stylu i dodaniu elementów, które będą się wyróżniały. „Wiedziałem, że nie chcę zmieniać Avril narzucając na nią modne ubrania i sadzając w pierwszych rzędach”, powiedział.

„Zależało mi, żeby pojawić się na Fashion Week, bo przygotowuję się do europejskiej trasy i chciałam na własne oczy zobaczyć, co tworzą jedni z moich ulubionych i debiutujących projektantów, nasiąknąć tym”, dodała Avril. Co ważne, West poinformował, że piosenkarka na dobre wraca do świata mody i w tym roku poznamy efekty tego powrotu.

Więcej niepublikowanych zdjęć z Paryża można znaleźć tutaj.

Podobne Posty