Nowe przystanki na wakacyjnej trasie koncertowej Avril

Wakacyjna lista koncertów Avril Lavigne wciąż się powiększa i powoli zaczyna wykraczać daleko poza Europę. Pozostając jednak na naszym kontynencie informujemy, że Lavigne będzie jedną z gwiazd niezwykle popularnego festiwalu Mad Cool odbywającego się w lipcu w Madrycie. Piosenkarka zagra 13 lipca i będzie to drugi koncert w Hiszpanii podczas letniej trasy, która czekała na jej koncertowy powrót od 2007 roku.

Dwa koncerty odbędą się również we Francji. Organizatorzy Main Square Festival w Arras ogłosili, że Avril wystąpi u nich 7 lipca. 10 lipca, o czym informowaliśmy tutaj, piosenkarka zagra na Festival de Nîmes.

Europejskie koncerty zakończą się najprawdopodobniej właśnie w połowie lipca, bo już na połowę sierpnia potwierdzono pierwszy od wielu, wielu lat koncert Avril na festiwalu w Kanadzie! Artystka będzie gwiazdą International de Montgolfières i 17 sierpnia zagra w Quebec. Pełna lista koncertów dostępna jest tutaj. My polecamy szczególnej uwadze ten w Chorwacji, bo jest o jeden z trzech niefestiwalowych koncertów i jedyny, na jaki wciąż można kupić bilety.

Podobne Posty