Za kulisami Canada’s Walk Of Fame Avril Lavigne spotkała się z dziennikarzem Canada Tonight. Wszystko po to, aby porozmawiać o ponad 20 letniej karierze i promować nadchodzącą trasę koncertową, na którą regularna sprzedaż biletów rozpoczęła się w piątek.

“Jako dziecko nie miałam pojęcia czym jest Hollywood, Los Angeles, ale kochałam śpiewać i wiedziałam, że chcę robić to na scenie. W pokoju wskakiwałam na materac, miałam taką szafę z przeszklonymi drzwiami i śpiewałam patrząc w te lustra, do szczotki do włosów,” wspomina Avril. “Pochodzę z małego miasteczka w Kanadzie i naprawdę nie miałam koneksji, nikogo nie znałam, więc szanse, że moje marzenia się spełnią były bardzo nikłe”.

“Częścią tej pracy jest rozpoznawalność i wieczne spojrzenia ludzi, zaczęło mi to towarzyszyć w bardzo młodym wieku, więc umiem z tym funkcjonować. Mam świadomość, że zawsze ktoś na mnie patrzy” – powiedziała zapytana, jak radzi sobie z zainteresowaniem mediów dotyczącym również jej prywatnego życia. Avril napomknęła też, że nagrywa nowe utwory i chciałaby coś wydać jeszcze w tym roku. “Mam kilka nowych nagrań, ale jestem w tym miejscu kariery, gdy zależy mi przede wszystkim na dobrej zabawie”.

Siedmiotomowy materiał można obejrzeć tutaj.

Na trasie The Greatest Hits Tour znajduje się osiem koncertów w Kanadzie, z których otwierający trasę występ w Vancouver jest bliski oficjalnego wyprzedania. Trasa rozpocznie się 22 maja, a jej częścią są też wakacyjne koncerty w Europie.

Podobne Posty