Promując wiosenno-jesienną trasę koncertową Avril Lavigne spotkała się z dziennikarzami Entertainment Tonight, aby odpowiedzieć, czego fani mogą się spodziewać po The Greatest Hits Tour. Piosenkarka była gościnią serii rETrospective, która pozwala artystom powspominać rozmaite wydarzenia z ich kariery.

Piosenkarka cofnęła się więc do pierwszego rozdania nagród, na jakim się pojawiła, do kręcenia pierwszych teledysków, czy do stosunkowo niedawnego występu z Olivią Rodrigo. Zażartowała też, że na przestrzeni całej kariery otrzymała osiem nominacji do Grammy i mimo sprzedania 50 milionów płyt, wciąż nie dostała tej nagrody.

“Pracuję nad filmem na motywach mojego singla Sk8er Boi”, powiedziała nawiązując do aktorskich epizodów kariery. “Jestem na etapie rozwijania projektu, to będzie fantastyczna zabawa”, dodała przywołując temat, o którym przez ostatnie miesiące nie mówiła, dając jednocześnie znać, że pomysł jest cały czas w realizacji.

“Jestem w tym ciekawym momencie, 22 lata na rynku muzycznym, kiedy na koncerty przychodzą nowi fani, dla których odkrywanie mojej muzyki jest ciekawostką, i wciąż widzę powracające osoby. To bardzo nietuzinkowe. Ludzie pytają, co zamierzam grać na tej trasie, a ja umierałam, żeby pojechać w trasę, na której cała setlista będzie wypełniona singlami”, oznajmiła Avril dodając, że jest dumna ze swoich przebojów i zamierza wypełnić nimi cały koncertowy set.

Całego wywiadu można posłuchać tutaj. Rozmowa była nagrywana w tym miesiącu w Los Angeles.

Podobne Posty