Piknik Fanów 2014 Vol 2.

Strona internetowa Avril-Lavigne.pl wraz z największym i jedynym polskim Fan Clubem Avril Lavigne „Take It!” ma przyjemność zaprosić wszystkich miłośników twórczości Kanadyjskiej piosenkarki Avril Lavigne na drugi w tym roku PIKNIK FANÓW organizowany 30 sierpnia w Poznaniu. Zapraszamy do dołączenia do wydarzenia na Facebooku.

Spotykamy się o godzinie 14:00 Parku Adama Mickiewicza (przy fontannie od strony Teatru Wielkiego) znajdującym się nieopodal Centrum Kultury Zamek i Teatru Wielkiego, około 15 minut (pieszo) od Dworca PKP i Dworca PKS. Po raz drugi myślą przewodnią spotkania jest „piknik,” dlatego wszystkich uczestników prosimy o zabranie ze sobą koców i *przekąsek. Z uwagi na wakacyjną porę, w jakiej organizujemy spotkanie i dużą szansę na wysokie temperatury, zwracamy szczególną uwagę na to, aby każdy z uczestników zaopatrzył się w butelkę wody tylko i wyłącznie dla siebie!

Nie planujemy wygórowanych atrakcji, konkursów i nagród. Planujemy spotkanie fanów. Rozmowy, śmiech, wspólne śpiewanie znanych i mniej znanych utworów Avril. Proponujemy zabranie gitar, aby to śpiewanie było nieco żywsze. Nie wykluczamy nagrania dodatkowych scen do projektu Poland Wants Avril Lavigne, czyli video wiadomości dla Avril Lavigne.

Kolekcjonerów rozmaitości z Avril, którzy posiadają zdublowane materiały (np. plakaty) i chcą wymienić je na takie, których jeszcze nie mają, zachęcamy do przywiezienia swoich zdobyczy i wymiany z uczestnikami spotkania. A dla osób, które chcą dołączyć do Fan Clubu „Take It!” Polska mamy miłą niespodziankę – w trakcie trwania spotkania będzie można wykupić wybrany przez siebie pakiet obniżony o koszty wysyłki. Wszystkich zainteresowanych prosimy o wcześniejszy kontakt e-mailowy (kontakt@avril-lavigne.pl) i poinformowanie nas o zestawie (plakacie, kolorze bransoletki itd.), który mamy ze sobą zabrać.

* tj. ciastek, chipsów, batoników, cukierków itp. Pamiętaj, że spożywanie napojów alkoholowych w miejscach publicznych jest zabronione!