Echa środowej informacji o rozstaniu Avril Lavigne i Chada Kroegera nie cichną, chociaż sami zainteresowani nie mówią więcej niż to, co pojawiło się na oficjalnym profilu internetowym Avril. Najnowsze medialne doniesienia przynoszą jednak nowe informacje na temat powodów rozstania. Mówi się, że para już od prawie roku starała się uratować swoje małżeństwo, co ma być potwierdzeniem plotek, które sami wielokrotnie dementowali – w wywiadach, a także publikując wspólne zdjęcia.

0

Gazety brukowe docierają do informacji, które mają potwierdzać, że w ciągu ostatnich 10 miesięcy Avril i Chad rozstawali się kilkakrotnie i kilkakrotnie do siebie wracali. Co więcej, związek mógłby trwać dalej, gdyby nie problemy zdrowotne Chada. Muzyk, u którego niedawno  zdiagnozowano torbiel na strunach głosowych, musiał odwołać zaplanowaną trasę koncertową i zaczął częściej bywać w domu. To miało jedynie spotęgować piętrzące się problemy.

E! Online, powołując się na tajemniczego informatora, podaje, że para nie mogła dojść do porozumienia w wielu kwestiach. Zaczynając od dzieci, a na przyjaciołach kończąc.

„Zauroczenie narodziło się, gdy tworzyli wspólnie płytę, ale z czasem po prostu zgasło. Nie mogli dogadać się w temacie znajomych, a nawet tego, jak powinno wyglądać ich małżeństwo.” 

Dziennikarze potwierdzają też informacje, o tym że Avril Lavigne przeprowadziła się do Los Angeles i najprawdopodobniej mieszka w posiadłości, którą kupiła w wakacje. W Kalifornii wspierają ją przyjaciele.

„Avril radzi sobie dobrze. To rozstanie wisiało w powietrzu już od dłuższego czasu. Skupia się na powrocie do zdrowia, bo cały czas jest chora. Nie pracuje wiele, okazjonalnie gdzieś się pojawia. To wszystko wymaga czasu.”

Do mocniejszych informacji dotarli zaś dziennikarze RadarOnline, którzy twierdzą, że Chad robił wszystko, aby Avril nie wróciła do muzyki! Miał też robić wszystko, aby po powrocie do pełni sił, piosenkarka nie zaczęła odbudowywać tego, co z powodu choroby musiała zawiesić czy zakończyć.

„Próbował powstrzymać ją przed wznowieniem kariery, o co zaczęła się starać. Sam uważał, że jego kariera zmierza ku końcowi.”

Para nie skomentowała żadnych z tych doniesień. O komentarz nie poproszono także managerów artystów. Paparazzim udało się jedynie potwierdzić, że Chad się wyprowadził. Dowodem mają być zdjęcia – i nagranie video – robione wczoraj. Gdzie? Rzekomo w Los Angeles.

Podobne Posty