Nowy studyjny album Avril Lavigne powoli trafia do magazynów sklepów muzycznych na całym świecie. Na pewno jest już w posiadaniu sklepów w Londynie, bowiem jeden z pracowników takiego sklepu pokazał w sieci wnętrze płyty – książeczkę oraz ogólny wygląd wydawnictwa. Powyżej można zobaczyć, jak prezentuje się pudełko albumu, zaś poniżej środek płyty.  Czarne napisy to logo profilu na Twitterze, które otrzymało zdjęcia od Marcosa.

Marcos zapewnia, że nie zamierza zamieścić płyty w sieci, ale chętnie pokazał książeczkę, jaką dołączono do albumu. Później zaczął publikować także fragmenty utworów. Wszystkie umieścił na swoim profilu na Instagramie (w stories), ale te pokazujące wnętrze płyty można też znaleźć na naszej grupie na Facebooku.

W booklecie płyty wykorzystano zdjęcia z podwodnej sesji zdjęciowej Avril, która w lipcu 2018 odbyła się na terenie posiadłości piosenkarki w Beverly Hills. Autorem zdjęć jest David Needleman, a wszystkie wykorzystane zdjęcia zostały wcześniej udostępnione w sieci lub odnalezione na serwerze strony internetowej Avril. Większość dodaliśmy do galerii.

Zamów nowy album przed premierą w cenie 56 zł – tutaj! Dołącz do grupy na Facebooku i porozmawiaj o nowych utworach – tutaj.

Podobne Posty