Avril: nagrałam 22 piosenki na nową płytę

W miniony piątek Avril Lavigne pojawiła się na wydarzeniu poprzedzającym ceremonię rozdania nagród Grammy. Piosenkarka spotkała się z kilkoma dziennikarzami, a jednym z nich był Dave Styles z 104.3 MY fm. Jego krótka rozmowa z Avril pojawiła się już na antenie stacji, ale teraz wersja wideo trafiła na sieci.

Na nagraniu Lavigne opowiada o albumie „Head Above Water”, nad którym pracowała trzy lata, jak sama powiedziała, dopieszczając materiał, który wiele dla niej znaczy. Dave błyskawicznie nawiązał do wspomnianych trzech lat i stwierdził, że przez ten czas brzmienie płyty i pomysły Avril musiały się bardzo zmienić.

„Tak,” odpowiedziała zdawkowo Avril. „Ile piosenek jest na płycie?”, zapytał. „12,” odpowiedziała Avril. „A ile powstało?”, dopytywał. „22,” odpowiedziała Avril z charakterystycznym dla siebie śmiechem, którym zakryła odpowiedź, że napisała ich 30! Później dodała to, co już wiemy, czyli jak ważny był dla niej czas przy tworzeniu nowej płyty i jak korzystnie wpłynął na brzmienie materiału oraz dobór piosenek.

W rozmowie pojawił się też wątek kulinariów, gdzie Avril pochwaliła się zamiłowaniem do gotowania włoskich dań, aktualnego miejsce zamieszkania Avril, zakupów w Wasteland i t-shirtów vintage, które od pewnego czasu znów są ulubieńcami Avril i inspiracją dla Abbey Dawn.

Podobne Posty