Potwierdzone zostały plotki sprzed kilkunastu dni. W środę, 13 lutego, a więc na dwa dni przed premierą albumu „Head Above Water”, Avril Lavigne będzie muzycznym gościem programu The Tonight Show Starring Jimmy Fallon na antenie stacji NBC. Informacja o występie Avril została potwierdzona na oficjalnej stronie internetowej programu. Będzie to pierwszy w karierze Avril wstęp w programie Fallona.

Pięć dni później, 18 lutego piosenkarka wystąpi w programie Live with Kelly and Ryan w ABC.

Według plotek, w dniu premiery płyty, 15 lutego, Avril wystąpi w Good Morning America, gdzie wykona minimum dwie piosenki z nowego albumu. Te doniesienia nie zostały jeszcze potwierdzone, ale wydają się prawdziwe.

Na premierę cały czas czeka materiał, który Avril nagrywała pracując nad teledyskiem do singla „Head Above Water”, materiał zrealizowany z iHeart Radio oraz kolejne nagranie wideo z występu w ramach Honda Stage Series, gdzie według osób obecnych na planie, Lavigne wykonała dwie nowe piosenki.

AKTUALIZACJA z 8.02: Występ Avril Lavigne w programie Good Morning America w Nowym Jorku został oficjalnie zapowiedziany. Piosenkarka pojawi się na scenie jednego z najpopularniejszych programów porannych w dniu premiery płyty.

Podobne Posty