Dumb Blonde duetem z Nicki Minaj?!

Wiele wskazuje na to, że cyfrowa wersja najnowszego studyjnego albumu Avril Lavigne będzie się nieco różniła od wydania fizycznego. Zgodnie z najnowszymi informacjami podanymi przez Amazon i iTunes (choć nie we wszystkich krajach), piosenka „Dumb Blonde” ukaże się w wersji z gościnnym udziałem Nicki Minaj! Utwór, w którym usłyszymy Nicki trwa 3:34, podczas gdy pierwsza wersja piosenki 3:08.

Duet wydaje się o tyle zaskakujący, że w żaden sposób nie reklamowano nim płyty. Utworu z wersją Nicki nie usłyszeli także dziennikarze, którym w kilkanaście dni temu dano przedpremierowo posłuchać albumu, po to, aby go zrecenzowali. W grudniu, podczas czatu z fanami, Avril została zapytana, czy w przyszłości wyda utwór w duecie. Wówczas odpowiedziała lakonicznie i wymijająco, a fani szybko doszli do wniosku, że duet, który ma na myśli to singiel „Head Above Water” nagrany z Travisem Clarkiem, który znajdzie się na rozszerzonej wersji japońskiej wersji płyty.

Teraz można uznać, że Avril nie była pewna, czy dojdzie do współpracy z Nicki. W przeszłości, w 2013 roku, sztab Lavigne intensywnie pracował nad tym, aby w utworze „Rock’N’Roll” pojawił się gość specjalny. Ostatecznie do współpracy nigdy nie doszło i do dziś nie wiadomo, kto miał zaśpiewać ten singiel z Avril.

Nowa wersja „Dumb Blonde” ukaże się najprawdopodobniej tylko na cyfrowej wersji płyty. Na chwilę obecną nie wszystkie serwisy z muzyką cyfrową dodały taką informację do tracklisty płyty, ale zrobił to m.in. Amazon w Niemczech i Wielkiej Brytanii. Dłuższa wersja utworu pojawia się też w tracklistach cyfrowych wydań płyty w Japonii i Nowej Zelandii.

Jak brzmi „Dumb Blonde” z Nicki? I jak w ogóle brzmi? Zapowiedź piosenki powinniśmy poznać dziś w nocy, bo od dwóch dni na profilach Avril w mediach społecznościowych regularnie pojawiają się kilkusekundowe fragmenty nowych utworów. Nie wykluczone, że piosenka ukaże się przed premierą płyty, np. w najbliższy piątek, 8 lutego. Sugerowaliśmy to w ubiegłym tygodniu, tutaj.

Podobne Posty