Wiele plotkuje się na temat piosenki „Dumb Blonde”, która w pewnym momencie promocji albumu „Head Above Water” miałaby zostać singlem. Bazując na charakterystyce piosenki, która według słów Avril jest najszybszym utworem na albumie, a według oświadczenia prasowego opowiadającego o płycie, to piosenka stylem przypominająca wesołe, infantylne utwory z dyskografii Avril, fani uznali, że „Dumb Blonde” będzie singlem przeznaczonym na rynek azjatycki.

Jest to możliwe choćby dlatego, że teledyski do „Head Above Water” i „Tell Me It’s Over” są oficjalnie zablokowane na japońskim YouTube.

Być może niebawem plotki te okażą się prawdą, bo w Apple Music właśnie pojawiła się informacja o długości utworu, co w praktykach stosowanych przez serwis oznacza, że utwór jest przygotowywany do publikacji! A te, jak wiadomo, odbywają się w piątki, a więc bardzo możliwe, że „Dumb Blonde” posłuchamy już w piątek, 1 lutego!

Potwierdzony fragment tekstu piosenki brzmi następująco:

“I ain’t no dumb blonde! I ain’t no stupid Barbie doll! I got my game on, watch me, watch me, watch me prove you wrong!”

Aktualizacja: Na japońskim Apple Music udostępnione zostały informacje o długości wszystkich utworów z płyty. W pozostałych krajach, przynajmniej na razie, podana jest tylko długość z powyższego zdjęcia.

Podobne Posty