Zach Sang był pierwszym dziennikarzem, z którym Avril Lavigne spotkała się podczas piątkowego Westwood One Roundtables. Dziennikarz, który słynie z ponad godzinnych, szczegółowych i wnikliwych wywiadów z artystami dostał jedynie kilkanaście minut na przeprowadzenie rozmowy z piosenkarką. Efektem jest sześciominutowe nagranie, które właśnie trafiło na jego kanał na YouTube.

Nie wykluczone, że będzie to pewnego rodzaju wstęp do dłuższej rozmowy z Avril. Pod koniec tej piosenkarka wyraziła chęć spotkania się z Zachem w jego studiu, lub w jej prywatnej posiadłości, i nagrania tzw. track by track commentary, czyli wywiadu poświęconego historii każdej z piosenek z nowej płyty. Miejmy nadzieję, że do spotkania dojdzie a efektem będzie ciekawa rozmowa!

Podczas spotkania w Staples Center Avril opowiadała głównie o singlu „Complicated”, którego uczepił się Zach wyznając, że to ważna dla niego piosenka, utwór ważny dla pokolenia, którr na nim dorastała. Oczarowana urokiem Zach Avril jedynie mu przytakiwała, a gdy ten pozwolił jej zabrać głos, udało jej się powiedzieć m.in. że doskonale pamięta moment pisania i nagrywania „Complicated” oraz że cieszy się, że piosenka przemawia do tak wielu osób.

„Każdy album ma swoją historię. W przypadku nowej płyty, proces jej pisania był zupełnie inny niż pisanie poprzednich. Otworzyłam się na tym albumie, ale nie było to dla mnie trudno. Mówią, że dla związku zdrowe jest, żeby rozmawiać, pisanie piosenek to coś takiego, ale robisz to dla swojego zdrowia. Wiem, że wielu twórców mówi, że to forma terapii i tak dalej, ale… Mi to pomaga”, powiedziała Avril. Pokrótce scharakteryzowała też tematy, jakie porusza w utworach na nowej płycie, opowiedziała historię tytułowego singla oraz wspomniała o „I Fell In Love with the Devil”, jako jednej ze swoich ulubionych piosenek z albumu.

Rozmowy można posłuchać w odtwarzaczu powyżej.

Podobne Posty