iHeartRadio ponownie zaprasza za kulisy Honda Stage Series

iHeartRadio zaprezentowało kolejny materiał pokazujący kulisy pracy nad mini koncertem, jaki Avril Lavigne zagrała w ramach iHeartRadio Honda Stage Series w Henson Recording Studios w Hollywood. Było to przed premierą pierwszego singla z płyty, w 2018 roku.

W pierwszym zakulisowym materiale, który publikowaliśmy tutaj, Avril opowiadała o piosence „Head Above Water”, dzieliła się swoimi wrażeniami z wykonania, które tak naprawdę było premierowe. Artystka nagrywała występ jeszcze przed premierą piosenki i przed występem w programie Jimmy Kimmel Live. Teraz opowiada o całym występie, wspomina wykonywanie przeboju „Girlfriend” i pierwsze wykonanie live piosenki „Dumb Blonde”, a także dzieli się wspomnieniami z Henson Recording Studios. Okazuje się, że to właśnie tam Chad Kroeger poprosił ją o rękę!

W materiale, podobnie jak w pierwszej części, ponownie wykorzystano fragmenty rozmowy ze Stevenem Ferlazzo, dyrektorem artystycznym koncertowego zespołu Avril. Materiał można zobaczyć w odtwarzaczu poniżej.

Podobne Posty