W sieci pojawiła się kolejna rozmowa z Avril Lavigne przeprowadzona podczas środowego spotkania z czterema redakcjami. Oprócz ExtraTV i e!news Avril była także gościem Access Live, a rozmowa dotyczyła zarówno nowej płyty, jak i relacji z najbliższymi, na które duży wpływ miała jej choroba.

„Mama zamieszkała ze mną na cztery miesiące. Tata też był przy mnie, Chad był, gdy go potrzebowałam i mój najlepszy przyjaciel Ryan Cabrera, z którym ostatecznie napisaliśmy jeden z utworów na ten album”, powiedziała Avril. „Ta choroba pokazała mi, co było dla mnie zaskoczeniem, kto jest moim prawdziwym przyjacielem, a kto nie. Teraz grono bliskich osób mam małe,” dodała.

W rozmowie padło także pytanie o powstawanie tytułowego singla oraz obecny stan zdrowia Avril. Piosenkarka powtórzyła to, co mówi od pewnego czasu – miewa dni, w których czuje się dobrze i takie, w których czuje się gorzej. Całą rozmowę można obejrzeć tutaj, rozpoczęto ją bardzo nostalgicznie przypominając wywiad z Avril z 2002 roku, w którym powiedziała, że marzy o tym, żeby latami zajmować się muzyką:

Zdjęcia wykonane Avril 27 stycznia można zobaczyć tutaj. Na publikację wciąż czekają dwa pozostałe wywiady, jakich piosenkarka udzieliła tamtego dnia.

Podobne Posty