Kolejne europejskie koncerty odwołane. Są zakazy w Czechach, Austrii, Belgii i Niemczech

Po raz kolejny przychodzi nam poinformować o odwołanych koncertach w ramach europejskiej części trasy koncertowej Head Above Water Tour. Z powodu koronawirusa odwołano koncert Avril Lavigne w czeskiej Pradze zaplanowany na 23 marca i koncert w Wiedniu, który miał się odbyć 22 marca. Wydarzenia odwołano po tym, jak rządy Czech i Austrii wprowadziły zakaz imprez masowych od 100 uczestników wzwyż.

Ponadto wprowadzono zakaz organizacji imprez masowych w 16 regionach w Niemczech, co oznacza odwołanie koncertu w Kolonii, 29 marca i Monachium, 30 marca. W Berlinie zakaz obowiązuje na razie jedynie hale koncertowe należące do miasta, a obiekt, w którym 28 marca ma zagrać Avril jest w rękach prywatnych.

Zakaz wprowadzono również w Belgii, co wyklucza zagranie koncertu 18 marca, który po odwołaniu koncertów w Zurychu i Mediolanie miał otwierać trasę.

Na ten moment oficjalnie, tzn. po komunikacie organizatora i managementu Lavigne, odwołano koncerty w następujących miastach: Zurych, Mediolan, Paryż.

W tym momencie Head Above Water Tour zaczyna się 19 marca koncertem w Offenbach am Main. Lavigne zagra w Europie 6 koncertów. Wszystkie można znaleźć tu.

Podobne Posty