Już kilka tygodni temu pisaliśmy, że pojawia się coraz więcej informacji na temat wiosennej trasy koncertowej Avril Lavigne po Europie. Na oficjalną zapowiedź wszystkich koncertów trzeba będzie poczekać najprawdopodobniej do poniedziałku, ale już teraz potwierdzono jeden z koncertów!

Jak informowaliśmy tutaj, oprócz Niemiec i Francji europejska część Head Above Water Tour dotrze także do Szwajcarii. 23 marca 2020 roku odbędzie się koncert w Zurychu. Informacja została oficjalnie potwierdzona przez management Avril, pojawiła się również na jej stronie internetowej. Koncert odbędzie się w Volkshaus.

Nie wiadomo kiedy bilety trafią do sprzedaży, ale najpewniej nie stanie się to przed oficjalnym ogłoszeniem trasy. Ono ma się pojawić po zakończeniu amerykańskiej części trasy, a ta kończy się w piątek. Jedna z francuskich bileterii podaje, że sprzedaż rozpocznie się 17 października, jednak te daty, podobnie jak data ogłoszenia trasy, zmieniają się co tydzień.

Do tej pory potwierdzono – organizatorzy lub bileterie – koncerty w następujących krajach i miastach:

19 marca 2020 – Offenbach am Main, Niemcy – Stadthalle

23 marca 2020 – Zurych, Szwajcaria – Volkshaus

26 marca 2020 – Paryż, Francja – l’Olympia

29 marca 2020 – Kolonia, Niemcy – Palladium

AKTUALIZACJA: Informacja o koncercie w Szwajcarii została usunięta ze strony Avril, serwisu sprzedającego bilety oraz profilu piosenkarki na Bandsintown. Nie oznacza to jednak, że nie była prawdziwa, a jedynie, że to kolejny, niezaplanowany wyciek.

Podobne Posty