Amerykańskie media, z US Weekly na czele, donoszą, że Avril Lavigne i Phillip Sarofim rozstali się. Para zaczęła się spotykać w lutym 2018 roku i już kilka miesięcy temu pojawiły się informacje, że się rozstali. Wówczas uznali tak fani artystki, po serii publikacji na Instagramie, w których Avril pokazywała środkowy palec i zdawała się być czymś zdenerwowana. Później okazało się, że Lavigne i Sarofim wybrali się razem w podróż a w kolejnych tygodniach zostali sfotografowani przez paparazzich. Wówczas plotki o ich rozstaniu okazały się nieprawdziwe.

Informacje amerykańskich mediów powstały w oparciu o najnowsze zdjęcia Avril, których drugoplanowym bohaterem jest Pete Jonas, członek zespołu Jagwar Twina. Piosenkarka imprezowała z nim na urodzinach Jamila Davisa a w weekend był on obecny na Friendsgiving, wielkim spotkaniu przyjaciół zorganizowanym przez piosenkarkę w jej posiadłości. Pojawił się również na nagraniu zamieszczonym przez Avril w poranek po imprezie, co potwierdziło, że spędził w jej domu noc.

Przeczytaj także: Album „Head Above Water” w świetnej promocji. Poniżej 30 zł!

Doniesienia o rozstaniu nie zostały, co dla Avril bardzo typowe, skomentowane przez nią samą czy jej management. Prawdy dowiemy się pewnie dopiero, gdy pojawią się jakieś nowe zdjęcia lub Avril sama zechce wypowiedzieć się na ten temat. Phillip, choć zdarzało mu się towarzyszyć Lavigne w promocji „Head Above Water” najczęściej trzymał się na uboczu i jest jednym z tych partnerów piosenkarki, o których nie mówiła wiele, chroniąc ich życie prywatne.

Podobne Posty