Posłuchaj zapowiedzi „We are Warriors”! [AKTUALIZACJA]

O północy czasu polskiego w serwisach streamingowych pojawi się nowy singiel Avril Lavigne. Piosenka „We are Warriors” będąca nową wersją wydanej w ubiegłym roku na albumie „Head Above Water” utworu „Warrior”. Singiel jest już dostępny w Nowej Zelandii i tutaj można posłuchać fragmentu refrenu.

W oficjalnej zapowiedzi piosenki Avril napisała, że weszła do studia aby nagrać nową wersję piosenki. Zmianie uległy fragmenty tekstu i jak dobrze przewidziała większość fanów, pierwszą osobę liczby pojedynczej zmieniono na pierwszą osobę liczny mnogiej. Tutaj można przeczytać wiadomość od Lavigne na temat singla.

Wraz z amerykańską premierą piosenki powinien pojawić się także teledysk, który tu zapowiedziała Avril. Piosenkarka obiecała także, że w piątek zaśpiewa „We are Warriors” na żywo podczas live’a na Instagramie. Nie podała jednak godziny rozpoczęcia transmisji.

AKTUALIZACJA: Singiel pojawił się na jednym z kont na YouTube. Można go posłuchać poniżej. Dopóki nie ukaże się na oficjalnym kanale Avril będzie usuwany.

Podobne Posty